Omezení účasti na bohoslužbách a přenos přes internet.

Nová opatření od 23.10. ruší předchozí ustanovení (max. počet 6 osob na bohoslužbách) a nijak se k omezením bohoslužeb nevyjadřují. Platí ale zákaz volného pohybu osob a nařízení omezení kontaktu s jinými osobami na nezbytně nutnou míru s tím, že s výjimkou členů společné domácnosti a zaměstnanců jednoho zaměstnavatele je možné pobývat na veřejně přístupných místech nejvýše v počtu 2 osob.
Je povolena účast na svatbě a pohřbu v počtu maximálně 10 osob a návštěvy hřbitovů.

Marek s kamerouVšechny bohoslužby jsou přenášeny přes YouTube (kromě nedělní v 8:00)

Ke svatému přijímání můžete přijít po skončení bohoslužby.
Ke svátosti smíření můžete vždy půl hodiny přede mší svatou nebo kdykoli po domluvě s P. Marcelem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.