25.2.2015 Jako bychom dnes zemřít měli (o knězi Josefu Toufarovi) – setkání s Milošem Doležalem

20150225_Toufar_plakat

Setkání s básníkem, publicistou a redaktorem Českého rozhlasu Milošem Doležalem, autorem knihy Jako bychom dnes zemřít měli – drama života, kněžství a mučednické smrti číhošťského faráře Josefa Toufara.

25. února 2015 od 19:00 v Museu umění a designu (viz kalendář).

Kniha získala ocenění Kniha roku 2012 v anketě Lidových novin a Dobrá kniha roku 2012 v anketě Katolického týdeníku.

Ukázky z knihy čte autor a Jana Franková, na bicí a harmoniku doprovází Vladimír Herák. Komponovaný program spojený s promítáním fotografické dokumentace, úryvek filmu Běda tomu, skrze něhož přichází pohoršení.


Připraveno ve spolupráci s Konfederací politických vězňů Benešov a Farnosti sv. Mikuláše Benešov.

20150225_Toufar_plakat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.