Letáček s vánočními bohoslužbami a akcemi k vytištění

ikonaZde si můžete stáhnout letáček s vánočními bohoslužbami a akcemi k vytištění (oboustranně A4, PDF). Bude i vytištěný k dispozici v kostele, kde si jej můžete vzít.

Jeden komentář k “Letáček s vánočními bohoslužbami a akcemi k vytištění

  1. Pochvalen bud Pan Jezis Kristus,timto komentarem chceme povzbudit vsechny lidi dobre vule k ubytovani poutniku z Teze.Na uvod jsme pozvali k nam domu koordinatori z Teze,mlade lidi, jeden Holandan a Polku.Jmenovali se Sara a Bram,moje zena byla v 8 mesici tehotenstvi,tak byli trochu i obavy co a jak.Ale Bohu diky brzy opadli..Atmosfera vyborna..papali jsme nase pokrmy napr:svickovou a nasim pratelum chutnala!Modlili jsme se byli jsme na Zamku Jemniste atd.A na konec bylo i pivko u Svejka..opravdu se toho neboj te,bylo to pro vsechny obohacujici! A skutecne tito lide jsou velmi mili a prateli na vic i skromni..nebojte se otevrit svoje srdce a domovi.AT vam vsem Pan zehna s pozdravem rodina Absolonova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.