Promluva 11.11.2020 středa 32. týdne v mezidobí – sv. Martin
Lk 17,11-19 Když přicházel k jedné vesnici, šlo mu vstříc deset malomocných; zůstali stát opodál a hlasitě volali: „Ježíši, Mistře, smiluj se nad námi!“
Lk 17,11-19 Když přicházel k jedné vesnici, šlo mu vstříc deset malomocných; zůstali stát opodál a hlasitě volali: „Ježíši, Mistře, smiluj se nad námi!“
Z
důvodu programu na naměstí budou v pátky 1.5. i 8.5. adorace od 17h a mše od 18h v kostele sv. Mikuláše místo sv. Anny.
Mt 4,12-23
… uviděl dva bratry, Šimona, zvaného Petr, a jeho bratra Ondřeje, jak vrhají síť do moře; byli totiž rybáři. Řekl jim: „Pojďte za mnou a učiním z vás rybáře lidí.“ Oni hned zanechali sítě a šli za ním.

Z důvodu zimy budou od 13. ledna až do soboty 28. března (před Květnou nedělí) všechny mše v kostele sv. Anny, který je vytápěný.
V kostele sv. Mikuláše budou od Květné neděle.