Promluva 29.11.2020 9:30 – 1. neděle adventní

Mk 13,33-37 „Bděte tedy, neboť nevíte, kdy pán domu přijde, zda večer, či o půlnoci, nebo za kuropění, nebo ráno; aby vás nenalezl spící, až znenadání přijde.“

Příběh Čtyři adventní svíce – Pokoj, Víra, Láska a Naděje.

Jeden komentář k “Promluva 29.11.2020 9:30 – 1. neděle adventní

  1. Chvála Kristu.
    Jsme rodina z Hustopečí u Brna.Asi dva roky jezdíme k neteři do Benešova. Pochopitelně jdeme i na mši sv.když naše návštěva připadne na neděli. Proto když přišla doba Korona viru a omezení byla naše volba sledovat Vaše přenosy jasná. Jak velikonoční vigilii tak v současné době advent a roráty.Za tuto možnost bychom Vám chtěli poděkovat.Naše poděkování patří i panu kameramanovi a týmu zpěváků.Přejeme Vám požehnané svátky vánoční a mnoho zdraví v Novém roce.
    rodina Omastova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.