Průvodní dopis na farní tábor od 1. do 7. 8. 2015

farní táborCesta kolem světa: 1.– 7.8.2015 Hrádek u Vlašimi

Doprava na tábořiště – vlastní. Děti je možné přivážet již od sobotního dopoledne – cca 10 hod. O plná břicha Vašich ratolestí se bude starat výborná a zkušená „kuchařka“ Jitka Wagnerová. Děti budou rozděleny do dvou skupin. Při rozdělování do skupin se snažíme brát ohled na přátelství mezi dětmi a zbytečně tak děti nestresovat tím, že budou v té které skupince samotné. Vedoucí skupinek bude Jana Vopičková, Veronika Wagnerová, Monika Wagnerová, Tomáš Pánek a Ctirad Sedláček. Ubytování je zajištěno v podsadových stanech.  Je tedy nutné brát v úvahu vhodné oblečení na spaní, spacák i karimatku.

V pátek je možné vyzvedávat děti od oběda do cca 16 hod

Odjezd je pak plánován na 13hod.

Vzhledem k velkému počtu účastníků je nezbytné ohlásit celou akci na příslušné hygienické stanici, je tedy nutné obstarat i jisté administrativní záležitůstky.

Potvrzení o bezinfekčnosti – podepíšete při předání dítěte

Kartičku pojišťovny

Menší kapesné

Vyrážíme do přírody, máme tedy za to, že jakékoliv elektronické vymoženosti současné doby, mohou zůstat doma – na tábořišti není el.  V případě nutnosti je možné zavolat na níže uvedený kontakt: 725 894 114 Jana Vopičková

!!! Veškeré léky, které Vaše děti užívají, je nutné předat vedoucím. V případě že tak neučiníte a dojde k náhodnému požití některým z ostatních dětí, berete na sebe veškerou zodpovědnost!!!!!!!!!!!!! Není v naší moci ani pravomoci prohledávat dětem batohy a pátrat po přibalených lécích.

Pakliže některé z Vašich dětí trpí nočním pomočováním, je nutné nás o tom informovat.  Nejde o fádní získávání informací, ale o nezbytnost. Buzením, případně dalším opatřením můžeme dětem ušetřit trapné situace a traumatizující zážitky z pobytu.  Je třeba brát v potaz, že celý tábor prožijeme v přírodě, kde jsou ztížené podmínky.

 • Hygienické potřeby
 • Ručníky
 • Oblečení na spaní
 • Spacák
 • Karimatku
 • Prostěradlo
 • Igelit. pytel pod tašku
 • Spodní prádlo
 • Ponožky
 • Tepláky
 • Kraťasy
 • Trička
 • Mikiny
 • Šusťákovou bundu
 • Oblečení do deště
 • Holinky
 • Sandále
 • Tenisky
 • Plavky
 • Repelent
 • Svítící baterku
 • Krém na opalování
 • Pokrývku hlavy na slíbené slunečné počasí
 • Láhev na pití
 • Batůžek na výlet
 • Čepici, rukavice a šálu!!!!!!! 🙂
 • Masku

Na setkání se těší: Jana a Tomáš Vopičkovi, Ctirad Sedláček, Veronika, Monika a Jitka Wagnerovy, Lenka Mrázová a Zuzka Sedláčková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.