Tříkrálová sbírka už 4. – 6. ledna 2020

Požehnání koledníkům: 1. 1. 2020 při mši svaté v 9:30 v kostele sv. Anny.

Letos začínáme sobotním koledováním a roznášením požehnání do většiny domácností v Benešově i okolí. Následuje nedělní tradiční koncert v 15:00 v kostele sv. Anny.

V  pondělí 6. ledna se bude na Masarykově náměstí prodávat tříkrálové trdlo, v kostele nám zahrají žáci ZUŠ a bude pokračovat koledování a roznášení požehnání do institucí a obchodů.

Během minulé Tříkrálové sbírky v  lednu 2019 se podařilo vybrat neuvěřitelných 221 588,- Kč a pokrýt návštěvami s požehnáním značnou část města i okolních obcí. Proto neváhejte a připojte se k našim kolednickým skupinkám a zažijte tu obohacující atmosféru sdílení tříkrálového požehnání s ostatními lidmi, nebo přijďte na koncert, případně zakupte v pondělí v poledních hodinách naše výborné tříkrálové trdlo.

Těšíme se na všechny koledníky a dobrovolníky, kteří mají chuť pomáhat dobré věci. Věříme, že díky vám se dobré dílo zdaří, stejně jako v předchozích letech.

Všem dárcům předem děkujeme za štědrost!

Farní Charita Benešov