Promluva z 3. neděle postní 15.3.2020 od 9:30

EVANGELIUM Jan 4,5-42  Pramen vody tryskající do života věcného.

Jeden komentář k “Promluva z 3. neděle postní 15.3.2020 od 9:30

 1. Děkujeme Všem, kdo zajišťoval v sobotu a v neděli videopřenos přenos mše sv. z kostela sv. Anny. Bylo to hezké a bylo to jako bychom byli osobně přítomni. Použil jsem stažení stránek farnosti z inernetu a přenos do televize. Nechtěli jsme jít do kostela, abychom nezabírali místo těm, kdu tuto možnost nemají.
  Děkujeme. F. Klabík s manželkou

  • Dobrý den, pane Klabíku.
   Děkujeme za Vaši zprávu.
   Jakmile se podaří zajistit rychlejší internet, bude vysílání v lepší kvalitě. Nejspíše se bude vysílat i ve všední dny.
   Nakonec bylo včera i dnes na mši pouze 14 lidí.

 2. My taky moc děkujeme, potěšilo nás, že můžeme být „přítomni“, i když jsme se dívali až ze záznamu, protože nás nenapadlo se podívat na stránky farnosti už ráno. Dáváme programu velký „lajk“. 🙂 Jansovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.