Fyzická účast na mších svatých není možná. Všechny mše svaté se budou vysílat přes internet.

Svátost smíření je možná půl hodiny přede mší svatou nebo po osobní domluvě s Marcelem Timkem.
Mše jsou v přímém přenosu od úterý do soboty od 18:00 a v neděli od 9:30. Všechny promluvy lze shlédnout i ze záznamu.
Podle předběžného plánu bude možná osobní účast na mších od 27. dubna nejvýše 15 osob, od 11. května by to mohlo být 30 osob a od 25. května maximálně 50 osob.

Marek s kamerouOdkaz na Youtube a video zde budou zveřejněny 5-10 minut přede mší svatou. Nebo zde na Youtube, kde si můžete přidat odběr. Již je zajištěna lepší kvalita přenosu.

Zobrazení vysílání z Youtube zvládne většina televizí, pokud má připojení na internet. Nebo je možné využít počítač, tablet nebo běžný dotykový mobil.U některých mobilů jde jejich obraz a zvuk přehrávat na televizi.

Pokud nemáte doma internet, můžete využít neomezený internet přes mobil zdarma od svého mobilního operátora.

O2

Od pondělí 16. března do konce dubna můžete získat neomezená data zdarma. Stačí si je jen aktivovat u svého hlasového tarifu s daty. Vše snadno nastavíte v Moje O2. Balíčky O2 Spolu (vzniklé od 16. 9. 2019) a tarify [:kůl:] mají neomezená data aktivní automaticky. Více viz www.o2.cz/osobni/myslimenavas

T-Mobile

T-Mobile se přidává s pomocí v krizové situaci. S ohledem na vyhlášený nouzový stav nabídne všem neomezená data zdarma. Nabídka platí od středy 18. března, předběžně do 30. dubna. Stačí ji aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile. Více informací o nabídce: www.t-mobile.cz/stalevespojeni  

Vodafone

Zatím nabízí zdarma pouze Čechům, kteří zůstali v Itálii. Sledujte www.vodafone.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.