Od 26.4. již není striktně omezen počet lidí na bohoslužbách

Je nutné splnit pouze tyto tři podmínky: ochrana dýchacích cest, dezinfekce rukou a rozestupy 2 metry (s výjimkou členů domácnosti a pokud je na bohoslužbě více jak 10 lidí). Žádná další omezení nejsou stanovena.

Bohoslužby jsou ve sv. Mikuláši od úterý do pátku od 18:00 a v neděli od 8:00 a 9:30.
Ve sv. Anně v úterky a čtvrtky od 8:00 a v soboty od 18:00.
V Okrouhlici v neděli od 11:00.

Od 17.5.2021 je obnovena výuka náboženství.

Musí být respirátory nebo chirurgické roušky. Látkové roušky, šály či šátky nejsou považovány za dostatečnou ochranu.

Přítomní musí mezi sebou dodržovat rozestupy alespoň 2 metry, s výjimkou členů jedné domácnosti.

Před vstupem do vnitřního prostoru je nutné si vydezinfikovat ruce.


V případě bohoslužeb pod širým nebem počet účastníků také omezen není. Pouze se stanoví, že účastníci se mohou shromažďovat ve skupinách po 20 osobách, přičemž mezi skupinami je třeba dodržovat vzdálenost dvou metrů (uvnitř skupin nikoliv).

V případě bohoslužeb ve venkovních prostorech se povinnost nosit respirátory vztahuje pouze na osoby, které nedodržují dvoumetrové rozestupy, nejedná-li se o členy téže domácnosti. Jestliže tedy při venkovní bohoslužbě postává někdo osamoceně (vzdálen od nejbližších osob dva metry), případně pouze ve skupince vlastní domácnosti, nemusí ochranný prostředek dýchacích cest používat.


Marek s kamerouVšechny promluvy lze shlédnout i ze záznamu.

Můžete využít i www.MseOnline.czTV Noe nebo Radio Proglas.

Ke svatému přijímání můžete přijít i po skončení bohoslužby.
Ke svátosti smíření můžete vždy půl hodiny přede mší svatou nebo kdykoli po domluvě s P. Marcelem.

Předchozí opatření:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.