16.11.2014 Odpoledne se sv. Martinem proběhlo

V neděli 16.11. ve 14 hodin jsme se sešli na farní zahradě na slavnost sv. Martina a „adventních“ světců.

Dorazilo 25 dětí v doprovodu svých rodičů. Na čtyřech stanovištích se děti mohly seznámit se sv. Martinem, sv. Mikulášem, sv. Lucií a sv. Barborou. Na každém stanovišti byl připraven krátký příběh ze života světce, jeho obrázek ve formě puzzle a hra. Mohli jsme se tak navzájem obdarovat, podělit, rozzářit svíci a vytesat třetí okno na znamení nejsvětější Trojice. Činy těchto světců, tak prozářily naše odpoledne, které jsme zakončili tradičním pouštěním lampionů, na které děti napsaly své modlitby.

Děkuji všem, kteří se akce zúčastnili a těším se na viděnou na dlaší.

P.S: Fotky budou doplněny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.