Program setkání Taizé 29.12.2014 až 2.1.2015 – připojte se!

LogoTaizeProsíme o zapojení se do organizace – přijďte na přípravné setkání a prosíme také o ubytování 250 mladých lidí, kteří do naší farmosti přijedou (jsou zde i další informace a videa). Vřelé přijetí je důležitější než luxus.
Mladí lidé stráví čtyři dopoledne a Silvestr setkáváním se v našem hostitelském společenství. Po ranní modlitbě se budou konat setkání s místními lidmi, kteří se angažují v různých projektech ve svém okolí, a sdílení v mezinárodních diskusních skupinkách. Také vy jste srdečně zváni k účasti.

Detailní informace o programu a o nezbytných přípravách jsou v tomto souboru. (DOC, 157kB)

Zúčastnit se pouti důvěry a…

…modlit se zpěvem i v tichu ve městě, které je v samém srdci Evropy.

… vydat se s desetitisíci mladých lidí z Evropy i odjinud na cestu hlubšího porozumění víře a životu v církvi.

… zakusit pohostinnost rodin Prahy a jejího okolí.

…setkat se s lidmi, kteří uprostřed výzev dneška žijí evangelium.

Pondělí 29. prosince 2014

Dopoledne příjezd mladých lidí
19:00 večerní modlitba**
okolo 22:00 návrat do míst ubytování

Úterý 30. a středa 31. prosince 2014

8:30 Ranní modlitba v hostitelských společenstvích, následují setkání ve skupinkách a setkání s lidmi, kteří jsou zapojeni do života místní církve.
Oběd
13:00 polední modlitba v chrámech v centru Prahy
Odpoledne: workshopy
19:00 večerní modlitba**