Dopis od Felixe z dubna 2021

Milí přátelé,

jsem tak rád, že Vám mohu znovu psát, a dát vědět, že se nám doma daří dobře.

A jsem také moc šťastný, protože se už brzy vrátíme do školy. A doufám, že to teď pro mě nebude ve škole tak těžké, protože jsem si mohl opakovat doma (díky materiálům poskytnutých charitou).

Velikonoce se už blíží a já v tomto postním období stále pomáhám našemu knězi ve farnosti vyřizovat různé věci.

Doufám, že jste dobře oslavili Vánoce a celou dobu jste v pořádku a můžete se klidně připravovat na oslavu Velikonoc. My jsme také v pořádku, celá rodina, všichni jsme zdraví a modlíme se každý den.

Během tohoto postního období se naše farní společenství velmi stmelilo, usilovně se modlíme a mnoho lidí přikládá ochotně ruku k dílu. Jsem za to moc rád a těší mě toto nasazení, které církvi dodává sílu.

Než se vrátím do školy, musíme ještě dokončit práce na zahradě a na poli. Sklidili jsme už většinu úrody a čekáme na začátek období dešťů, abychom mohli připravit pole na další sezónu a znovu zasít.

Chci Vám moc přát dobré období půstu a požehnané Velikonoce. Modlím se, aby se Vám dobře dařilo, a pevně věřím, že to tak bude, protože vím, že u Boha není nic nemožné.

Moje rodina Vás také co nejsrdečněji zdraví.

Váš Felix