Dopis od Freda z dubna 2021

 

Milí přátelé,

Posílám mnoho pozdravů z domova i od kněze z naší farnosti. Nejprve chci vyjádřit vděčnost Bohu, že nás i Vás udržel ve zdraví po celý čas a stále nás ochraňuje proti Covidu-19. Také doufám, že nám náš Všemocný Otec umožní úspěšně zvládnout i tento rok 2021.

Jsem moc vděčný za všechnu Vaši podporu na mé cestě ke vzdělání a kněžství. Velice děkuji za sešity pro domácí přípravu, které jsem díky Vám dostal, a které mi určitě pomohou vylepšit můj výkon, až budeme zpátky ve škole. Věřte mi, že tyto materiály opravdu řádně využívám.

Během této covidové krize, kdy byla škola zavřená a byli jsme doma, jsem se zaměřil na modlitbu růžence, který se denně modlíme s celou rodinou. Také jsme pracovali na poli, sklízeli úrodu a pak seli znovu plodiny jako rýži, podzemnici olejnou (arašídy) a hrách, které nás, jak doufáme, uchrání před hladověním. Pokud se polní plodiny neurodí a jsou nízké výnosy, lze očekávat, že bude hlad.

Chtěl bych Vám přát požehnané postní období a hlavně krásné Velikonoce. Je to skvělé období, protože se během něj staly všechny ty úžasné věci. Díky Pánu Ježíši jsme byli zachráněni od našich hříchů. Mám moc rád Velikonoční Vigilii, to je moment, který mě naplňuje velkým štěstím a energií. Pojďme společně skrz postní období do Velikonoc! Modleme se nadále za sebe navzájem k našemu Bohu, který je ta Cesta, kterou máme jít, Světlo, které nás ozařuje a Pravda.

Stále se za Vás modlím a přeji Vám vše dobré, mí dobrodinci. Kéž Bůh žehná práci Vašich rukou a je Vaší Cestou a Světlem na vždy.

Tímto Vás znovu ujišťují o mé lásce a neustálých modlitbách za úspěchy všeho Vašeho konání. Kéž Vám Bůh žehná a hojně Vás odměňuje.

Váš v Kristu,

Fred

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.