5.10.2014 Farní kafe s vyhlášením nejlepšího štrůdlu

ŠtrůdlJiž po několikáté Farní charita Benešov první neděli v měsíci, konkrétně 5. října, zorganizovala akci s názvem „Farní kafe“. Tentokrát byla ozvláštněna vyhlášením neformální soutěže o nejlepší jablečný štrůdl.

Přes nejistá očekávání organizátorů se sešlo neuvěřitelných 17 soutěžních vzorků a celkové množství přinesených dobrot bohatě nasytilo všechny, kteří neváhali přijít do nově zbudovaného farního sálu na faře u kostela sv. Mikuláše. Všechny přinesené soutěžní vzorky byly členy poroty náležitě ochutnány a tři nejlepší z nejlepších byly oceněny diplomem a drobnými dárky. Vítězka paní Eva Meldová si také odnesla trofej Zlaté jablko. Gratulujeme a těšíme se na další farní setkání první neděli v listopadu,tj. 2.listopadu.


Recept na výtězný štrůdl

recept na štrůdl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.