19.10.2014 Ohlédnutí za Misijní nedělí

logo_PMDMisijní neděle je v Benešově již tradičně spojena s Misijním jarmarkem, na kterém si můžete zakoupit kromě misijního kalendáře i řadu drobných dárků a kulinářských výrobků a občerstvit se kávou, čajem a něčím dobrým k tomu.

Tentokrát se sešla široká nabídka – děti z misijního klubka nabízely netradiční ozdoby, maminky z „mamince“ polštářky, prostírání či taštičky na různé drobnosti a někteří farníci se připojili s nabídkou domácích výrobků z darů zahrádek či přebytky ze svých zahrádek. Mezi prodávajícími byly i dobrovolnice z Farní charity Benešov, u kterých jste mohli nakoupit bylinky, sušené květiny, podzimní dekorativní předměty či se zastavit na Dobročinném bazaru oblečení pro děti. Vítěžek z této akce překročil částku 22 tisíc korun, které poputují na podporu misií. Všem přispěvovatelům i organizátorům děkujeme!

Starší článek: Misijní neděle 19. října 2014 – pozvánka a video

Tisková zpráva ČBK je zde http://tisk.cirkev.cz/z-domova/ohlednuti-za-misijni-nedeli-2014/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.