Proběhlé akce v naší farnosti

Duchovní obnova, Misijní klubko, beseda o Santiagu.

Duchovní obnova

V březnu proběhla v naší farnosti duchovní obnova na téma eucharistie. Všichni zúčasnění měli možnost na vlastní kůži zakusit jak se cítili Izraelité, když prchali z Egypta. Jak těžký je hřích a jak je osvobozující jej odložit a rozzářit světlo ve své duši. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další setkání.

 

10-12. 4. se naše misijní klubko zúčastnilo horského klubání ve Špindlerově mlýně.

Měli jsme možnost se seznámit s činností ostatních klubek, společně jsme hráli hry, slavili mši svatou a užívali si hromady sněhu:-D.  Ředitel PMD nás seznámil s misijní cestou na Filipíny. Byl to úžasný víkend. Děkujeme PMD, že jsme se mohli zúčastnit.

 

17.4. Proběhla beseda o Santiagu.

Manželé Špačkovi podnikli tuto poutní cestu jako svou svatební cestu. Představili nám průběh celé cesty se všemi duchovními i světskými prožitky. Farní sál zaplnila krásná atmosféra. Děkujeme manželům Špačkovým za besedu a velmi užitečné informace. Takže? Vzhůru do Santiaga:-D!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.